clear

21.1°C

Trakai

TonyResort

Viešbutis

Jauki miško ramuma ir giedrą rytmetį švelniai budinantis saulės spindulių žaismas. Ar norėtumėte dieną su šeima ar bičiuliais pradėti puodeliu natūralios arbatos saulėtoje apartamentų terasoje, gėrintis nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į ežerą? 

Standartinis dvivietis kambarys

Išskirtinė architektūra, stilingas interjeras ir kerinčio grožio gamta už lango.

Pabėkite nuo miesto šurmulio ir pajuskite ypatingą vienovę su gamta – „TonyResort“ pramogų ir poilsio parkas kviečia Jus pailsėti viešbutyje, pušyno apsuptyje pastatytuose nameliuose, žavinčiuose išskirtine, tarsi su gamta susiliejančia architektūra. Visi viešbučio kambariai pasižymi stilingu, tvarkingu interjeru ir patogia šiuolaikiška įranga. 

Šeimyniniai apartamentai

Draugų kompanijas ir šeimas, kurioms svarbus privatus laikas drauge, siūlome išskirtinus, pušyno apsuptus, moderniuose dviejų aukštų nameliuose įrengtus Šeimyninius apartamentus su erdve svetaine ir terasa, kuriose visi kartu galėsite pavakaroti ir palydėti saulę.

Liukso klasės apartamentai

Pasimėgaukite komfortišku poilsiu gamtos apsuptyje. Privatumą vertinantiems svečiams „TonyResort ” siūlo įsikurti moderniuose liukso klasės apartamentuose, įrengtuose atskiruose dviejų aukštų nameliuose.