clear

27.6°C

Trakai

TonyResort

Vestuvės

Vestuvių organizavimas

Mūsų profesionalų komanda pasirūpins viskuo, kad jūsų šventė taptų pati įsimintiniausia jums ir jūsų svečiams.

Pasiūlysime tinkamiausia erdvę, gurmaniškus patiekalus, elegantišką ir jaukią atmosferą, profesionalų aptarnavimą.

Ilgametę patirtį turintys vadybininkai – ne tik suteiks jums visą reikalingą informaciją lengvam šventės valgiaraščio, apgyvendinimo ir kitų detalių suderinimui, bet ir visada jums patars, pasidalins dekoratorių, transporto, bei kitų tiekėjų rekomendacijomis ar pagelbės išspręsti kitus svarbius klausimus. O mūsų viešbučio personalas pasirūpins jūsų ir svečių poilsiu, jaukiai įrengtuose, unikalios architektūros nameliuose, kurie patogiai išdėstyti TonyResort pušyno teritorijoje. 

Ceremonijų vietos

Įsivaizduokite jei amžiną meilę prisiektumėte ošiant pušims, jausdami švelniai veidą glostantį vėją, artimųjų akivaizdoje – gamtos prieglopstyje…

Tai įgyvendinti niekada nebuvo taip paprasta! TonyResort siūlo 5 nuostabias mūsų, parko teritorijoje esančias, vietas Jūsų svarbiausiai priesaikai ištarti.

kaina nuo 300 €*

laikas 2-3 valandos

*neplanuojant šventinės vakarienės mūsų erdvėse, nuo: 500 Eur, įsipareigojant papildomai užsakyti užkandžių ir gėrimų.

Mažoji Anupro aikštelė

Didžioji Anupro aikštelė

Labirintas

Ceremonija Anupro pelkėse

Ceremonija prie tvenkinio

Švenčių vietos

TonyResort 40 ha parko teritorijoje siūlome 5 skirtingas vietas įsimintiniausiai jūsų šventei. Mūsų erdvės savitos, tad sau tinkamiausią ras visos poros – ir tos kuriuos svajoja apie jaukią šventinę vakarienę, su pačiais artimiausiais žmonėmis, ir tos, kurios  – neįsivaizduoja šventės be šokių iki ryto, privačioje erdvėje, gamtos apsuptyje.

Ežero salė

Pagrindinio pastato antrame aukšte svečiams siūlome jaukią Ežero salę su panoraminiais langais, atsiveriančiais į pušyną ir Gilušio ežerą. Puikiai tinkančią jūsų šventėms iki 40 asm. Mes pasirūpinsime gardžiais patiekalais, jaukia aplinka bei subtilia fonine muzika jūsų šventei. 

Galerija

Lounge erdvė

Jaukiam pasibuvimui iki 40 asmenų siūlome, restorano antrame aukšte esančią, Lounge salę, su vaizdu į pušyną ir Gilušio ežerą. Šventės metu galėsite mėgautis puikia panorama, mūsų fonine muzika ir gardžiais patiekalais.

Galerija

Amfiteatras ant ežero kranto

Planuojantiems išskirtinę šventę iki 120 asm. siūlome ypatingą vietą Gilušio ežero pakrantėje – Amfiteatro zoną, kur jus sups pušynas ir tik jums šventės metu priklausantis paplūdimys.

Nuomuojantis Amfiteatro erdvę, būtina sąlyga išsinuomoti visus viešbučio namelius (18 dviviečiai kambarių, 3 VIP apartamentai, 8 Šeimyniniai apartamentai). 

Galerija

Kalno namas

Planuojantiems siautulingą vakarėlį iki 60 asmenų su gyva muzika ar DJ, siūlome ant nedidelės kalvos viršūnės, žaliuojančių pušų medžių apsuptyje esantį, privatų pobūvių namą „Kalnas“, su 90 kv.m. sale, 120 kv.m. atvira lauko terasa ir 10 dviviečių ekonominės klasės kambarių namo antrame aukšte.

Kainos

Viso „Kalno“ namo nuoma 1100 €*

„Kalno“ namo salė (90 kv.m.).) ir atvira lauko terasa (120 kv.m.) 600 €* *

Pirtis ir lauko kubilas „Kalno“ name 190 € / 3 val.

Į kainą įskaičiuota:

*Pobuvių salė (90 kv.m.), lauko terasa (120 kv.m.), 10 ekonominės klasės dviviečių kambarių.

**Tik dienomis nuo sekmadienio iki ketvirtadienio imtinai, namą galima nuomotis ir dalimis (terasa ir salė, be kambarių antrame aukšte)

Galerija

Miško namas

Pušyno apsuptyje esantis privatus pobūvių namas „Miškas“ su 90 kv.m. sale, 140 kv.m. atvira lauko terasa ir 10 dviviečių ekonominės klasės kambarių namo antrame aukšte, puikiai tinka šventėms iki 75 asmenų, su gyva muzika / DJ ir siautulingais šokiais.

Kainos

Viso „Miško“ namo nuoma 1400 €*

„Miško“ namo salė (90 kv.m.) ir atvira lauko terasa (140 kv.m.) 600 Eur **

Turkiška pirtis, sūkurinė vonia ir lauko kubilas 280 € / 3 val.

Pirtininko paslauga pirtyje jurtoje 250 € / 3 val.

Į kainą įskaičiuota:

*Pobuvių salė (90 kv.m.), lauko terasa (140 kv.m.), 10 ekonominės klasės dviviečių kambarių.

**Tik dienomis nuo sekmadienio iki ketvirtadienio imtinai, namą galima nuomotis ir dalimis (terasa ir salė, be kambarių antrame aukšte).

Galerija

Teirautis dėl šventės rezervacijos

Pasistengsime atsakyti į Jūsų užklausą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.

Norėdami užpildyti šią formą, naršyklėje įjunkite "JavaScript".
Jūsų reikalingi sutikimai