clear

27.6°C

Trakai

TonyResort

Augintinių savininkams

Siekiame, kad poilsis būtų visiems malonus ir paliktų tik teigiamas emocijas, tad kviečiame susipažinti su viešbučio taisyklėmis asmenis, kurie su savimi atsiveža keturkojus draugus. TonyResort viešbutis laukia visų gerai išauklėtų bei ištreniruotų augintinių bei malonių šeimininkų.

Planuojantiems apsistoti su augintiniais TonyResort poilsio ir pramogų komplekse, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius punktus:

Priverstinis augintio iškeldinimas

Viešbubučio administracija pasilieka teisę iškeldinti, bet kurį svečią su augintiniu, jei augintinis kelia pavojų ar netinkamai elgiasi: kelia sužalojimo grėsmę, ilgalaikį triukšmo kėlimą (tokį kaip lojimas, kaukimas), jei augintinis atlieka gamtinius reikalus kambariuose ar bendrose viešbučio erdvėse. 

Triukšmo kontrolė

Svečiai turėtų atsakingai elgtis su savo augintinio sukeliamu triukšmu. Augintiniui keliants triukšmą kamabariuose t.y. lojant, kaukiant ar inkščiant ir kitiems svečiams pasiskundus daugiau nei 2 kartus, bei įspėjus augintinio savininką po kiekvieno iš skundų, viešbutis pasilieka teisę svečius iškeldinti (be mokesčio už gyvūną bei 1 nakvynės kainos grąžinimo). 

Rezervacija

Svečiai įsipareigoja rezervacijos metu pranešti viešbučiui augintinių skaičių, svorį bei veislę. Augintinių šeimininkai privalo užtikrinti, kad jų gyvūnai būtų švarūs ir tvarkingi.

Atsakomybė už žalą

Augintinių šeimininkai atsako už bet kokius žalos padarinius, tiek psichologinius, tiek materialius. Viešbutis gali pareikalauti kompensacijos išlaidoms arba papildomo nakties mokėjimo (dėl neįmanomo kambario pardavimo) ir gali reikalauti pažeistų daiktų sutaisymo arba pakeitimo.

Atsakomybė už švarą

Viešbutis gali pareikalauti kompensacijos papildomoms valymo išlaidoms, sukeltoms dėl gyvūno.

Atsakomybė už augintinio laisvę

Svečias įsipareigoja laikyti augintinį prisegtą prie pavadėlio visuomet kai yra viešbučio bendrose patalpose, bei Viešbučio teritorijoje neįskaitant Jums priskirto kambario.

Švaros išlaikymas

Svečias įsipareigoja surinkti / išvalyti savo augintinio išmatas viešbučio viduje / teritorijoje. Svečias yra atsakingas už bet kokį viešbučio turto sugadinimą, ir/ar kitų svečių, personalo sužalojimus, kurį atliko jo augintinis ir įsipareigoja atlyginti atsiradusius nuostolius.

SVARBU! Klientai patvirtina, kad jiems yra žinoma, kad patalpų ir teritorijos priežiūroje yra naudojamos priemonės, skirtos apsaugai nuo graužikų, todėl prisiima visą atsakomybę dėl klientų ar jų augintinių sveikatos sutrikimų ar padarytos jiems žalos ir sutinka, kad TonyResort poilsio ir pramogų kompleksui nebus taikoma civilinė atsakomybė.

Viešbutis pasilieka teisę keisti augintinių priėmimo sąlygas bei kainas be atskiro įspėjimo. 

Augintinių apgyvendinimo kaina: 

iki 5 kg – 10 Eur / para
nuo 5 iki 15 kg – 15 Eur / para
virš 15 kg – 30 Eur / para