clear

27.6°C

Trakai

TonyResort

Laisvalaikis

Privatus paplūdimys

„TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas jums suteiks galimybę mėgautis išskirtiniu poilsiu. Prie Gilušio ežero esančiame, prižiūrimame, smėlėtame paplūdimyje kviečiame pasilepinti saulės ir vandens teikiamais malonumais.
„TonyResort“ paplūdimys apsuptas gražaus miško, tad mūsų svečiai ras ir saulėkaitą, ir malonų pavėsį. Atraskite privataus paplūdimio privalumus bei idealiai subalansuotas pramogas!

Šalia paplūdimio yra įrengtas paplūdimio baras, kur galite ne tik įsigyti gaiviųjų gėrimų, bet ir pasimėgauti užkandžiais. 

Švaros mokestis suaugusiam asmeniui - 7 €

Švaros mokestis vaikams - iki 4 m. nemokamai

Švaros mokestis vaikams nuo 4 iki 12 m. - 3 €

Sėdmaišio nuoma - 5 €

Gulto nuoma - 8 €

Viešbutyje apsistojusiems svečiams nuo atvykimo dienos iki išvykimo dienos 12 val. švaros mokestis nėra taikomas.

Svečių, kurie atvyksta į paplūdimį su augintiniais, prašome laikyti mūsų vidaus tvarkos taisyklių.

Pirtis ant ežero kranto ir lauko kubilas

Kūno ir sielos atgaivai siūlome ant ežero kranto, pušyno apsuptyje įrengtą, malkomis kūrenamą pirtį ir lauko kubilą, kuris yra visai prie pat ežero. Pirties malonumus galėsite papildyti ir maudynėmis – jūsų lauks vėsus ežero vanduo.

Pirties sienos ir lubos pagamintos iš rinktinių liepos dailylenčių. Patogūs ir šiuolaikiški gultai padaryti iš mažai kaistančios afrikietiškos medienos – abačių. 

Pirtis 180 € / 3 val.

Pirtis ir lauko kubilas 250 € / 3 val.

Pirtininko paslaugos 250 € / 3 val.

Rankšluosčio nuoma 3 €

Galerija

Irklenčių nuoma

Gilušio ežeras puikiai tinka lengvam pasiplaukiojimui irklente po dienos darbų ar savaitgalį. Tai tinkamiausia pramoga visiems kas nori aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti vandens purslais.

Irklente galima irtis atsisėdus ar klūpint. Tačiau iriantis atsistojus dirba visas mūsų kūno raumenynas. Todėl tai ne tik smagi pramoga, puikiai praleistas laikas, bet ir gera mankšta. Ant irklenčių taip pat galima mokytis atlikti jogos pratimus. 

15 € / 1 val.

Paplūdimio tinklinis

Mūsų paplūdimyje kviečiame ne tik pasimėgauti vandens ir saulės malonumais, bet ir pažaisti paplūdimio tinklinį, aikštelėje įrengtoje ant pat Gilušio ežero kranto.

Paplūdimio tinklinis – komandinė sporto šaka, kurią žaidžia įvairaus amžiaus ir įgūdžių žaidėjai. Ši sporto šaka yra puikus būdas stiprinti organizmą ir aktyviai praleisti laiką su bendraminčiais, draugais ar kolegomis.
Šiai dienai, tai populiariausia pajūrio sporto šaka, kurios neatsiejama dalis yra saulė, smėlis ir geros emocijos.
Jei namie palikote kamuolį – ne bėda, džiaugsimės galėdami jį išnuomoti. O ištroškusius ir išalkusius kviečiame atsipūsti mūsų paplūdimio bare. 

15 € / 1 val.

Kamuolio nuomos mokestis 3 €

pasiplaukiojimas valtimis seima pramoga

Pasiplaukiojimas valtimis

Skaidrus Gilušio ežero vanduo, puikiai tinka pasiplaukiojimui valtimi, iš kurios atsivers puikūs gamtos, žaliuojančių krantų vaizdai.

Griebkite už parankės draugus ar artimuosius ir pirmyn į žygį ant vandens!

Nepamirškite užsisakyti mūsų pikniko krepšio, į kurį mūsų virtuvės šefas sudės gardžius užkandžius, o atsigaivinimui – pageidaujamus gėrimus. Tai leis neskubant mėgautis pasiplaukiojimu ir gamtos vaizdais bei garsais. 

12 € / 1 val.

Pikniko krepšio kaina nuo 49 €

Lauko tenisas

Visiems, mėgstantiems aktyvų poilsį, pats metas išbandyti smagų ir azartišką lauko tenisą!
TonyResort pramogų ir poilsio parke įrengti sintetinio grunto ATP standartus atitinkantys teniso aikštynai. Teniso kortams įrengti pasirinkome kietą, patvarią bei oro sąlygų pokyčiams atsparią dangą, kurią itin pamėgo tenisininkai mėgėjai.
Ne tik mėgėjus, bet ir profesionalus viliojančius teniso kortus ypač palankiai įvertino Ričardas Berankis bei kiti teniso sporto entuziastai!
TonyResort teniso kortai įkurti viduryje jaukaus ir žalio pušyno, šalia upėtakių tvenkinio – tokios tobulos ramybės ir idilės nerasite niekur kitur!
Už papildomą mokestį jums bus išnuomotas ir visas žaidimui reikalingas inventorius.
O persirengti ir nusiprausti galėsite, šalia kortų esančiuose, persirengimo kambariuose su dušais.
Teniso aikštyne taip pat yra įrengta krepšinio aikštelė, kuri leis pasimėgauti žaidimu gryname ore.

Teniso aikštelės nuoma – 17 € (1 val.)

Krepšinio aikštelės nuoma su kamuoliu - 30 € (1 val.)

Teniso raketės nuoma (1 vnt.) - 3 € (1 val.)

Kamuoliukų krepšys - 3 € (1 val.)

4 kamuoliukų pakuotė - 1 € (1 val.)

Rankšluosčio nuoma - 3 € (1 val.)

Sportinis pokeris

Azartiškiems vakarams siūlome sportinio pokerio pramogą, kurios metu profesionalūs krupje mielai išmokys žaisti, net tuos svečius, kurie nei karto, dar nėra bandę šios pramogos, o patyrusius žaidėjus, stebės ir pasidalins ilgamete patirtimi.

Pokeris – tai žaidimas, iš žaidėjų pareikalausiantis nemažai valios, susikaupimo, matematinių ir loginių įgūdžių bei, žinoma, sėkmės. Žaisdami žaidėjai tampa rimti ir tylūs, slepia emocijas bei stengiasi, kad kūno kalba neišduotų jų žaidimo taktikos. Pokeris kaip sporto šaka paremtas sąžiningumu, taisyklių laikymusi, solidarumu bei pagarba kitiems. Tad ši pramoga puikiai tinka ir privačioms draugų kompanijos, ir kolegoms, kurie ieško įdomios veiklos po mokymų dienos ar vakarėlio paįvairinimui. 

Sportinis pokeris su krupje - iki 10 asmenų - 280 € (3 val.)

Sportinis pokeris su krupje - iki 20 asmenų - 440 € (3 val.)

Sportinis pokeris su krupje - iki 30 asmenų - 600 € (3 val.)

Sportinis pokeris su krupje - iki 40 asmenų - 750 € (3 val.)

Dviračių nuoma

Svečių viešnagę šiltuoju sezono metu siūlome paįvairinti smagiomis išvykomis dviračiais po TonyResort apylinkes. Sveikos gyvensenos specialistai vieningai pritaria: “dviratis – geriausias aktyvaus poilsio ir sveikos gyvensenos atributas”.
Viešbučio svečiams dviračius suteikiame nemokamai.

TonyResort lankytojams - 10 € / 1 val.

upetakiu zvejyba pramoga trakuose

Ūpėtakių žvejyba

Žvejoti pas mus išties smagu – garantuojame, kad be laimikio tikrai neliksite. TonyResort pramogų ir poilsio parke specialiai pramoginei žvejybai įrengtame tvenkinyje gausu didžiulių, žvilgančių, ekologiškoje aplinkoje auginamų, natūraliais pašarais šeriamų upėtakių.
Vos sugautą šviežią žuvį talentingieji mūsų virėjai pavers tikru kulinarijos šedevru. Jau netrukus po žvejybos galėsite mėgautis gardžiu žuvies patiekalu, kuris bus patiekiamas su jūsų mėgstamu garnyru.
Žvejokite be rūpesčių – visu šios pramogos inventoriumi ir masalu pasirūpinsime mes!
Dėl galimybės žvejoti prašome teirautis telefonu +37061144445 

1 kg gyvo svorio žuvies - 39 €

Garnyro kaina - 1 asm./4,50 €

Pasivaikščiojimo takai per pelkes Anupro parke

Išsiilgusiems gamtos ramybės kviečiame pasivaikščioti takais po pelkes Anupro parke. Jūsų patogumui įrengėme specialias poilsio zonas, kur galėsite sustoti paiilsėti, pasigrožėti vaizdais ar paiškylauti. Kad iškyla būtų romantiškesnė siūlome užsisakyti mūsų pikniko krepšį, į kurį mūsų virtuvės šefas sudės gardžius užkandžius, o atsigaivinimui – pageidaujamus gėrimus. Tai leis neskubant mėgautis gamtos ramybe bei garsais. 

Pikniko krepšio kaina nuo 49 €

Žiemos pramogos (lygumų slidės ir rogutės)

Atėjus snieguotai žiemai, nepamirštame pasirūpinti savo svečių aktyviu laisvalaikiu bei judėjimu.
Kad žiema būtų smagesnė – kviečiame čiupti rogutes, slides ir leistis kalniukais bei slidinėjimo trąsomis pasižvalgyti po apsnigtą pušyną. 

Mūsų viešbučio svečiams slides ir rogutes suteikiame nemokamai.

Vaikiškų rogučių nuomos kaina - 5 € / 1 val.

Slidžių nuomos kaina - 10 € / 1 val.

Virtualus turas

Teirautis dėl laisvalaikio veiklos rezervacijos

Pasistengsime atsakyti į Jūsų užklausą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.

Norėdami užpildyti šią formą, naršyklėje įjunkite "JavaScript".
Rezervacijos data
Jūsų reikalingi sutikimai